Mám menstruaci jen krátce asi jen 4 měsíce a teď mi vynechala už tu bude skoro 3 měsíce,je to normální??(Je mi 14 let)

Nejlepší odpověď
Adlim

Amenorea znamená nedostavení se menstruace. Absence menstruace je přirozená v pubertě, menopauze a během těhotenství. Pokud žena dosáhne 18 let a ještě nikdy nemenstruovala, jedná se o tzv. primární amenoreu. Její příčinou je porucha endokrinního systému, tedy porucha hormonální. Sekundární amenorea se vztahuje na případy, kdy žena měla pravidelnou menstruaci, ta se však nedostavila po dobu delší než 1 rok. Amenoreu způsobuje řada skutečností:…

Zdroj: http://zdravi­.doktorka.cz/a­menorea-vynechani-menstruace/ko­mentare/

Další odpovědi
ReHu

Je to normální. Ještě stále se vyvíjíš.
Neptej se stále dokola na stejnou věc.

hanulka11

Proč se neporadíš s maminkou? Jistě by byla ráda, kdybys za ní s důvěrou přišla. My měly s dcerou vždy dobré vztahy a mohla bez obav za mnou se vším přijít.

MacaM

Ahojky, tady se odpovědi nedočkáš. Lékaři sem nechodí, zajdi na gynekologii. Paní doktorka Tě vyšetří a budeš mít 100% jistotu.