zuzkax0

Mám menší problém s iphonem. nevím, jestli to není baterií nebo IOSem. Vše je v popisku. Poradíte?

•Jde o to že se mi nějak restartuje. Když se iphone zapíná tak je tam to černé jablko s v zadu bílá obrazovka.
•když jsem na nějaké aplikaci nebo na něčem tak se mi to samo zobrazí to jablko a vrátí se mi to na uzamčenou obrazovku. Nevím jestli to nepotřebuje IOS nebo jestli je něco s baterií.

Taky bych se chtěla prosím zeptat jestli má iphone6 nějaké větrání pslední dobou je docela horký a bojím se že ho nějak převařim.

Děkuji za odpověď

Odpovědi
tomvot99

Operační systém můžeš aktualizovat v nastavení. Pokud to není tím, doporučuji servis. Ti to s tebou proberou, poradí, či opraví.