mam maly usb 2,4gb a diagnosticky program mi ji zobrazi,ale jinak se mi nezobrazi nikde jinde

Doplňuji:
tak jsem to zkusil a nic,ach jo, ona je videt v usb ,ale jak ji mam rozhejbat..

Odpovědi
nonnel

V nabídce Start, na pravé straně klikni na Nástroje pro správu a Správu počítače. Potom dole v Úložišti vyber Správu disků. Tam by se ti měla fleška objevit. Klikni na ní pravou myší a zkus ji pojmenovat a dej jí nějaké písmeno. Pokud nemáš nástroje pro správu na pravé straně, tak klikni pravou myší na Hlavní lištu → Vlastnosti → Nabídka Start → Přizpůsobit a tam zaškrtni Nástroje pro správu systému a vyber Zobrazit v nabídce Všechny programy a v nabídce Start.

cochee

Vjeď do Správy disků podle nonnel. Tam bude možná taky a teď pozor: je naformátovaná?