hapiky

Mám malý STAN a prsty tak dlouhé. Je to dobré přirovnání k někdejší populární písni?

Nejlepší odpověď
annas

Slova mají několik významů, taklže je možné je využit i ironicky, takže kdo chce, pochopí, co měl autor na mysli. Osvědčí se i znalost úsloví. ,.

Mastuška měl malý stan, ale dlouhé nohy, ale nějsak se ve stanu s nimi srovnal. .

Hnutí STAN má malý stan, podle nich mělo malou oblast působnosti. Možná má i dlouhé nohy, ale důležitější jsou pro ně dlouhé ruce, tedy prsty na nich, které jsou nenechavé, takže jsou to zlodějské ruce., které si omotaly i další osoby kolem nich. Je ale třeba, aby dotyční dostali přes prsty a prožili hotové peklo tam, lam patří.