Ketyna7098

Mám lehce nakřuplou paměťovou kartu.vadí to něčemu?

S3 mini mi ji nechce načíst a teď ani Star S5230

Nejlepší odpověď
anonym

No – asi to „nakřupnutí“ vadí…
😉
Kup si novou…
A pokud máš na téhle nějaká důležitá data, můžeš ji zkusit rozebrat a kouknout, jestli tam někde jen nepřekáží kousek odlomeného obalu – pokud je „nakřuplá“ i destička, za rozumný peníz s tím nikdo nic nenadělá.

Další odpovědi
mosoj

Také mám lehce nakřuplou paměť a někdy mně to nechce vzít.

Kankys

Asi vadí když ji nechce načíst, kupte novou.Tu starou bych ještě zkusil vložit do sd adaptéru a do pc sní třeba data zní vylezou.

Ketyna7098

mě právě vůbec .. :/ v sobotu jedu pryč a nemám paměťovku .. :/

anonym

Kartu mikro SDHC (max. 64 GB) koupíš úúúplně všude.

Ketyna7098

Ja si zitra jdu kupovat 16Gb do S3 mini ..ale 16Gb mi nevezme Star S5230 … odjizdim totiz na tabor a nechci si tahat novej mobil :) a k tomu „nakrupnuti“ .. to je fakt jen jakoby to byl skrabanec jehlou .. neni to videt.. jen kdyz ji prohnu .. na cisteni to neni.. ale hodne me to mrzi, nejde ani v pocitaci a mam tam dost fotek a pisnicek …

cochee

Takové nakřupnutí velikosti škrábance jehlou může docela stačit na znefunkčnění karty.