astor

mam kozenou kabelku a uz je dosti tvrda. je neco na zmeknuti? dik

Nejlepší odpověď
Sůwa

Na změknutí a konzervaci kůže ( i kabelky ) používám „elaskon“. Osvědčil se.

Další odpovědi
Drap

Každá kůže po čase ztrácí svůj přirozený tuk. Díky tomu kůže tvrdne, později se i láme a praská.
Na popdobné věci se mi velmi osvědčil přípravek, vyráběný jako kopie dříve používaného přípravku. Nepomůže ovšem jen jedno namazání.
Orginal GEORGE wax polish