Heřman

Mám koupit elektoro techniku přes internet nebo v obchodě který je na to zaměřený.

Dobrý den. Chci se zeptat budu si kupovat nějáké příslušenství k notebooku a potřebuji poradit jestli je bezpečnější kupovat v krámu na to zaměřen nebo na internetu a cena příslušenství k notebook přesahuje 1.500,– Kč.

Nejlepší odpověď
BurTon

Zkuste se domluvit, jesli by vám to v obchodě neobjednali z intenetového obchodu za stejnou cenu.

Další odpovědi
Drap

Specializovaný obchod bývá větší jistota, internet bývá levnější. Musíš se rozhodnout sám