Mám kolmé vrásky k hornímu rtu

Mám kolmé vrásky k hornímu rtu. Dá se s tím něco dělat, nějak vylepšit? Nemyslím operativní lifting.

Odpovědi
Džanička

Jedině botoxové injekce,nic jiného nevím.

Michálek1245

Jako pokud nechce vyzkoušet třeba plazmalifting v klinice https://mybes­tcare.cz/plaz­malifting/ nebo prostě klasický lifting v rámci operativního zákroku, tak počítejte s injekccemi. Tam podle mě žádná jiná možnost není. Na druhou stranu dneska je ta estetická medicína už tak daleko, že to funguje vlastně jako jednodenní chirurgie, tak bych to úplně nezavrhovala. :)