zvonisek

Mám jít znovu k Chocholouškovi?

Hlavně kvůli hypochondrii,…

Nejlepší odpověď
elkon

Podle toho dotazu bych řekl, že už máš nakročeno.

Další odpovědi
Rokio

Chocholoušek je duševně narušený člověk, který je schopný i vraždit. K odborníkovi tohoto typu bych rozhodně nechodil.

Doporučuji výběr kvalitního psychiatra s dobrými recenzemi.

Vojta24

Docent Chocholoušek je fiktivní (neexistující postava) původně z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje! Pokud si nechceš pustit zrovna tento film, nerozumím otázce.

Ametyst

Doporučuji přednášku MUDr. Hnízdila „Jak vyrobit pacienta“: To vezmete celkem zdravého člověka, a vyděsíte ho k smrti.( Ideálně se hodí vysoký cholesterol, krevní tlak, cokoliv.). Poběží k doktorovi, a už se tam bude jenom vracet. A máme pacienta. 🙂

zjentek

Zvoníško KONEČNĚ jsi zpět. I ty hloupá, hloupoučká, přece teď už nikam nemusíš! (;