Kelly2012

Mám jít za psichologem když se bojím konce světa?

Nejlepší odpověď
venkovan

Klidně jdi, ale konce světa není třeba se bát. Víc bych se bál pravopisu z češtiny.
Naneštěstí patříš k těm, které mediální tlak o konci světy pohltil. A pokud konec světa přijde, tak v tom lítáme všichni.
I když – co takhle dojet k rybníku Svět a podívat se, že sice někde končí, ale ve skutečnosti dál pokračuje krajinou, potokem či říčkou. Takže hranic nemá.

Další odpovědi
anonym

Peníze za návštěvu psychologa raději utrať za doučování pravopisu. Když se budeš chtít něčeho bát, tak si vždycky nějaký důvod najdeš. Jednou nějaký zánik světa v takové podobě, jak ho známe asi nastane, ale ty se toho jistě bát nemusíš.

briketka10

mám jýt taki ☺

redy

já jsem u psychologa dost často,vykecám se achvilku dám pokoj :p

terry

Tam jsi už měla být dávno.
Tedy před pár dny.
A taky na doučování ČJ.