Slayer5

Mám jít z gymplu na učitele??

Mohli byste mi zadat nějakou dobrou VŠ

Odpovědi
klumprt

Na učitele z gymplu je dobré chodit s brokovnicí pokud jde o lov zblízka, případně s kulovnicí s optikou pokud jde o lov zdálky.
Většinou jde o poměrně inteligentní tvory, kteří když vycítí ohrožení, jsou schopní různých úskoků. Poněkud tupější jsou tělocvikáři, kteří ovšem jsou zpravidla schopní pohybovat se rychleji než ostatní.

Pokud chceš umět myslet jako oni, je vhodné vystudovat nějakou pedagogickou fakultu. Například v Českých Budějovicích. Odtamtud mě sice dvakrát vyrazili, ale jinak to tam bylo fajn 🙂

BlackTerry

Když o to máš zájem tak proč ne, z gymplu chodí hodně lidí na peďák…a peďák se dá studovat takřka všude, dobrej peďák je v Liberci nebo v Ústí, ale záleží taky na tom, kde bydlíš.

da ny

Pokud chceš být dobrým pedagogem, tak ano :)
Budeš mít rád a dostatek tolerance a trpělivosti s dětmi a puberťáky, studenty? 😁
Pokud chceš následovat ty. „kdo neumí, učí“ – raději ne.
Ministr školství přiznal (a ne jen on), že posledních 20 let vycházejí/ly z pedagogických fakult dosti nekvalitní absolventi (působící bohužel v praxi).
S platem jsou tito vysokoškoláci v rámci ČR nejméně spokojeni…