pipinka777

Mám jít v pondělí na disco a mám dělat dijeye kdyby někdo věděl nějaké super písničky tak pište plosím .D :3

Nejlepší odpověď
Braník

toto by tam mělo jistě úspěch
http://www.you­tube.com/watch?v=te3lu­A2O-J0

Další odpovědi
Damiana

Budeš dělat DJ'ku a nemáš playlist? Divné…:-(
Nepíšeš v jakém stylu má party být – ani z jakých let se bude hrát muzika? Současnost? Devadesátky? Nebo dokonce nějaké retro? Třeba šedesátky?
Jestli to má být současné, tak s PSYem a Gangnam Style nic nezkazíš. Pak asi nějaká ta Rihanna, David Guetta, Jennifer Lopez, Madonna… Pusť si MTV dance nebo alespoň Óčko, tam hledej inspiraci.