vivatis2-

Mám jít na tuto oslavu?

Muj nej kamarád má narozeniny a udělá oslavu, ale pozval i jednoho kluka, kterýho nenávidim a on mně taky!!!Má cenu tam chodit.

Nejlepší odpověď
iceT

Běž na oslavu a dobře se bav.Nikde není napsané,že s tím,koho nesnášíš se musíš bavit.

Další odpovědi
Shuffle

Ano,běž a vydž to,protože tím že tam půjdeš mu to ještě víc nandáš,takhle tam půjde on a ty budeš sedět doma jako zbabělec,o on bude mít navrch.

Reuef

a hlavne nemyslis si ze kdybys tam nesel tak urazis toho svyho kamarada ?

johana 56

Jestli je oslavenec opravdu nejlepší kamarád,určitě mu uděláš radost,když půjdeš.Sobě dokaž,že se umíš vypořádat i s takovou situací.