Avatar uživatele
Banán94

Mám jí dát šanci?

S přítelkyní jsme spolu dva roky a žádní kluci ji nezajimali, ale pak jsem ji seznamil s mym ted už bývalým kámošem a od tej doby si spolu pisou, chodi nekdy ven a kvuli tomu se i hádáme a nejhorší je, že se dozvidam, že se po ní sápe a že tajila 3 měsíce, že spolu jsme už od tej doby, co se s nim rozešla kvuli mně (ty 3 měsíce). A tají, že s nim je venku nebo on u ní nebo naopak, abych zas nevyvadel abych si neco nemyslel, protože to uz je jen kamarád… Mám jí dat jeste sanci, nebo ji opustit kvuli němu?

Zajímavá 0 před 2279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Otázka zní jinak. Ptej se jestli ještě ona dá nějakou šanci tobě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Tomu moc nerozumím… tys ji seznámil s někým, s kým ona už před tebou chodila? To snad nebylo nutné je seznamovat, když se už znali.

No ale k věci, pokud jí nevěříš, tak na druhou šanci kašli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Já tomu taky nerozumím. Jste spolu dva roky nebo tři měsíce? Já bych ji nechal být a když přileze, tak bych si to ještě rozmyslel. Když nepřileze, tak je to jasný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Můj děda má názor, kamarád taky rád a pokud má kamarád větší techniku a výdrž, tak Banán nemá šanci, jak spadne mozek dolů do spodní části, tak je zaděláno na krásné parohy ať vyrábím pro přítelkyni modré z nebe, neb cokoliv jiného

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek