Banán94

Mám jí dát šanci?

S přítelkyní jsme spolu dva roky a žádní kluci ji nezajimali, ale pak jsem ji seznamil s mym ted už bývalým kámošem a od tej doby si spolu pisou, chodi nekdy ven a kvuli tomu se i hádáme a nejhorší je, že se dozvidam, že se po ní sápe a že tajila 3 měsíce, že spolu jsme už od tej doby, co se s nim rozešla kvuli mně (ty 3 měsíce). A tají, že s nim je venku nebo on u ní nebo naopak, abych zas nevyvadel abych si neco nemyslel, protože to uz je jen kamarád… Mám jí dat jeste sanci, nebo ji opustit kvuli němu?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka zní jinak. Ptej se jestli ještě ona dá nějakou šanci tobě.

Další odpovědi
iceT

Tomu moc nerozumím… tys ji seznámil s někým, s kým ona už před tebou chodila? To snad nebylo nutné je seznamovat, když se už znali.

No ale k věci, pokud jí nevěříš, tak na druhou šanci kašli.

klumprt

Já tomu taky nerozumím. Jste spolu dva roky nebo tři měsíce? Já bych ji nechal být a když přileze, tak bych si to ještě rozmyslel. Když nepřileze, tak je to jasný.

Kryšpín

Můj děda má názor, kamarád taky rád a pokud má kamarád větší techniku a výdrž, tak Banán nemá šanci, jak spadne mozek dolů do spodní části, tak je zaděláno na krásné parohy ať vyrábím pro přítelkyni modré z nebe, neb cokoliv jiného