Altair-AC

Mám ještě šanci?

Mam ještě šanci si najít brigádu na srpen nebo je to předem prohraná bitva? Začal jsem 8.7.19 a denně odpovídám mnoha inzerátům.

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom co umíš a co hledáš. Také samozřejmě na místě a lokalitě kde hledáš. Osobně nesháním brigádu, ani se o to nezajímám, ale vím v okolí o několika brigádnických místech, kde můžeš nastoupit zítra.
Nespoléhej na inzeráty a obejdi hned firmy, o kterých víš, že brigádníky berou.

Další odpovědi
Anikitos

Kdo chce, ten dokáže.

Pokud si již někde brigádu domluvíš trvá cca týden než začneš pracovat (ale klidně to může být později, ale i dřív).

Ze zkušeností vím, že je lepší se jít přeptat na práci (i brigádu) osobně do firmy.

Práce je dost, vždycky se nějaká najde (ale na prázdniny je lepší si to domlouvat už alespoň měsíc nebo i dva předem).

led

Brigáda nechodí za pasívnymi ľuďmi, musíš si ju aktívne hľadať.

zjentek

Dokud je člověk živ, pořád je šance. K čemukoliv.

Faktem je, že 30let po pádu režimu si zejména mladí lidé zvykli zajít si někam do zaměstnání jen tak pro penízek, což se jim zřejmě jeví jako easy způsob, jak k nim přijít bez námahy a zkušeností, takže raději počítej s nějakou tou tlačenicí, jediným uchazečem dnes budeš málokde, mladí dnes totiž o prázdninách neužívají života a místo toho raději houfně chodí právě pro ty easy peníze, v kterých se rádi vidí, protože bez nich jsou smutní a máloco je v lese v teplákách ohromí, jojo, znám, znám. (;