zjentek

Mám já, Zjentek, prostě jen špatný období, že se tak hloupě ptám?

Anebo to bude něco horšího? Haré Krišna 🙏

Nejlepší odpověď
aliendrone

Klid bejku, podle toho co mi říkal ten taxikář odhaduji, že jde jen o nahodilou koincidenci negativních faktorů. Prý to bylo nějak takhle:¨

zjentek> Otevře dveře taxíku a ptá se: „Máte volno?“
taxikář> „Ano!“
zjentek> „A vejde se k vám ještě basa piv a kuře?“
taxikář> „Jistě!“
zjentek> „BLÉÉÉÉÉÉÉ!“

Tož žádný strach! 😉 😄

Další odpovědi
Ametyst

Už jsem psala, že nejsou hloupé otázky, ale jenom hloupé odpovědi. Nebo dokonce smazané odpovědi ( rozmohl se nám tu takový nešvar).

elkon

Ale že ti to trvalo, než jsi na to přišel (a oceňuji to). To ten magor z Kauflandu na to nepřijde nikdy, jak se zdá z těch jeho „blitin“.

Rokio

Může to být klidně možné.

Podle mě tvoje otázky jsou chytřejší než ty moje a jsi méně nenormální než já. V porovnání se mnou jsi jedinec překypující zdravím. Myslím to vážně.

zjentek

Haré Krišna všem za odpovědi. Děkuju 🙏

zjentek

Elkone já tě úpa vidím jak sedíš doma s hlavou v dlaních koukáš na ten balvan spadlý ze srdce a ve sladce úlevném vyčerpání tiše konstatuješ modlitbičku „tywole já myslel že ten degenerát se už NIKDY nezeptá… uf“.

Souhlasím, Haré Krišna 🙏, buď zdráv.

zjentek

Elkone já chodím také často do Kauflandu. Haribol.