Nevím, Poraď

Mám ipod, ale zablokoval se mi, co mám dělat?

Koupil jsem si ipod od nějakého pána, co si ho koupil, ale neměl na to trpělivost. Po 1 měsíčním zacházení jsem zapomněl heslo (sipky). Tak jsem dal prislusny limit a ted mi pise, ze mam zadat google ucet. Zadam, ale pise, ze mam nespravne jmeno nebo heslo. Ale mám to správně. Co mám dělat, aby mi fungoval? Děkuji za odpověď.

Odpovědi

Jsi si jistý že to je iPod? Přijde mi divné že chce Google účet.

Jsemtady

Asi to po tobě chce Apple ID, což skutečně může být google email který máš zaregistrovaný u Apple. Pokud ho nevíš, tak ti může pomoct obnovit tovární nastavení.
A udělat si u Apple novej účet. Problém by mohl být pokud je to kradený stroj.

marek.29

Jak si zablokoval iPod? :)