Kroupič

Mám internet pomocí kabelového připojení přes modem. Je možné, aby jsem byl připojen kabelově,

ale zároveň aby můj modem vysílal Wi-Fi signál abych se mohl připojit na mobile k netu ? .)

Nejlepší odpověď
elektrikář

Budeš muset mít ještě vysílač a přijímač na Wi-Fi který sde spojí s nebližší venkovní antenou. Nebo můžeš mít ke svému kabelovému internetu své Wi-Fi a pujde bezdrátově signál po celém tvém domně na tolik počítačů kolik jich doma máte.