georgia

Mám hodně půjček,které po ztrátě zaměstnání neplatím

Mám nařízenou soudní exekuci,můžou další věřitelé nařídit také exekuci.?.musím splácet všechny najednou,nebo splatit první a potom zase další a další? Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

milá georgio já si myslím že se to postupně splácet dá,ale budeš asi muset i na ostatní dluhy něco dávat nějakou malou částku.s tím že tým institucím to oznámíš písemně .že se snažíš splácet ale momentálně nemůžeš v takové výši kterou požadují.že si práci hledáš ale momentálně žádná není.zkus jim to takto popsat v jaké se nacházíš situaci.nejsem žádný právník ale pomoci by ti to mohlo.přeji ti hodně štěstí a at ti to dobře dopadne

Další odpovědi
standa

Ptala jste se zda může být nařízená i další exekuce.

ANO MŮŽE, soud totiž v těchto případech vůbec nezajímají majetkové poměry dlužníka, ten pouze rozhoduje „bílá – černá“ ☹

Jiné téma je jak budou na vaše ´předlužení´ reagovat věřitelé (resp. exekutoři)…, teoreticky je možné, že se s nimi můžete dohodnout na nějakém ´rozumném´ postupném řešení.