Mam hodne ostruzin , co s nimy. ? Nezavaruji .. na to nemam nervy… myslim , nejakou zmrzlinku , penu ..neco osvez.-iv-

Nejlepší odpověď
kosaaaak

mraženou dřeň > http://prostri­.kuchyne.duma­zahrada.cz/re­cepty/domaci-ovocna-dren-1821.aspx

Další odpovědi
anonym

A co nervy při sbírání ostružin,byly ?

hanulka11

dej si je do dóz zamrazit a v zimě do pudinku nebo na koláč s tvarohem výborné

minulý týden jsem pekla koláč linecký s jablky a dala jsem ještě na jablka ostružiny a bylo to famózní .

Deli

Rychlé a jednoduché – koupit korpus se zvýšeným okrajem, na něj dát pudink (ideálně ten bez vaření), na něj naskládat ostružiny. Nahoru lze dát ještě želatinu. Za chvilku je hotovo a po vychlazení mizí samo 🙂

Zamrazit také možno.
Nebo rozmixovat s tvarohem a cukrem a dát do formiček na nanuky – a je to taky výborné.
U nás mizí do pečených čajů, ty pak taky mizí velice rychle 🙂

Jaguška

Dělám koktejl. Ostružiny, studené mléko, cukr – umixuji, přecedím. Můžeš přidat vanilkovou zmrzlinu.

anonym

Barbakane , zatim jsou na keri ! Premyslim , koho na ne vyslat. 🙂
Ja jsem jen organizatorka … ! 🙂 -iv-

anonym

Aha. Tak to jsi -iv- měla napsat „budu mít“.
P.S. Kolik a jak platíš za sběr,já jen,že bych se přihlásil. 😁

anonym

Platim pusinkama … ! Ale … , jak vas znam , po mych by jste se osklibl jako po kile citronu !
:-p

anonym

… a kdybych zavřel při pusinkování oči?! 🙂

anonym

No tak jo , no. !
Ale az po zlate ! Jsem na prachy. :-p -iv-

anonym

Koukám, že musím nevěstě připomenout její závazky, už mám nasbíráno jeden a půl kbelíku a když jdu vysypávat, zjišťuji, že nějaký mlsný kozel chce být zahradníkem.
Asi se budu muset vypořádat s drzým vetřelcem jak si zaslouží.

anonym

Dr.Axl: vyzývám tě na souboj! Vyber zbraně!

Kerberus

Dr.Axl, jak čtu, nemáte to s nevěstou lehké.

anonym

K., ja myslela , ze skoromanzel na otazku o ostruzinach nepoleze a on uz je i tady. !
Rande si snad budu muset davat v auto a doprava ! 🙂 -iv-

Kerberus

Iv, ještěže vše berete s nadhledem. Jinak byste se musela utrápit vůli žárlivosti ženicha či ženichů.