Filip___

Mám hodinky Casio AQ-S800W a jdou mi spatně ručičky a datum, co s tím?

nejsou v záruce

Nejlepší odpověď
mosoj

A co je takhle nařídit ?
Doplňuji:
Nic na tom není. Je to stejné pro všechny Casia.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/720219/Beze_jme­na.jpg

Další odpovědi
ahold

Něco doplň. Jak jsou staré, jak dlouho ti jdou špatně, o kolik se předejdou nebo opozdí za nějakou dobu atd.

orwell

Předpokládám, že mají ručičky i displej. Mám rovněž Casia (jiného označení) a vím, že jejich nastavení není tak úplně jednoduchá záležitost, jak by se mohlo zdát. Prý jsou tím Casia dost známá. Použij návodu výrobce, pokud ho máš k dispozici. Nejdřív se nastaví aktuální údaje na displeji (obvykle v pořadí sekundy, minuty, hodiny, den, měsíc, rok), pak je třeba nastavit ručičky na údaj např. o minutu nebo více „před“ údaj na displeji a v okamžiku shody údajů ručiček a displeje je uvést do chodu stlačením příslušného tlačítka. Já musím jen k uvedení do módu nastavení ručiček použít asi 6 stlačení tlačítek a to není zdaleka konec. Pro mě je to docela horor, mám-li každého půl roku posunovat o hodinu čas a udělal jsem si proto vlastní návod- grafický, jakýsi vývojový diagram a spokojenost. Já vždycky za půl roku zapomenu, jak jsem to posledně dělal, takže pro mě je to nutnost.