V.3.S.K

Mám HDD rozdělen na 3 části, tu nejmenší 10Gb používám jako systémový disk,při zapnutém internetu volné místo cca 700 Mb

Nevím v jakém programu byl HDD rozdělen, ale chtěl bych tento oddíl o 5 Gb zvětšit.Bez toho že bych vše musel přeinstalovávat na jiný disk.(disc director suite X nezabírá)porá­dí někdo?

Nejlepší odpověď
Hykam

DropBox slouží uplně k něčemu jinému, je to v podstatě něco jako virtuální flashdisc na který si ukládáte (DropBox to dělá za vás automaticky) zálohu svých souborů.
Tím že je na netu tak k němu máte přístup z kteréhokoliv PC připojeného na net takže sebou nemusíte nosit flahdisc.
DropBox slouží k zálohování.

Jinak bych řekl, že bez přeinstalování Win to nevyřešíte.
Složka Dokumenty jsou standardně v systému, takže by možná ještě šlo přesunout složku Dokumenty na jiný oddíl disku.
Můj otec to tak má ale musím říct že je to dost nepřehledný.

Jinak jsem zastáncem HDD nerozdělovat.

Další odpovědi
Hlada

V XP Pro to jde udělat přímo bez dalšího programu ve Správě disků.
Také je na to spousta aplikací, např.
Acronis Disk Director
Paragon Partition Manager
Easeus Partition Manager
Easeus Partition Master Pro
Norton Partition Magic
Acronis Partition Expert

jennysh

Jak s tím Můžete fungovat? Systémový disk 10 GB? a zvětšit ho můžete virtuálním diskem navíc: http://www.var­log.cz/dropbox-predstaveni-sluzby/
Pardon, spletl jsem si službu. Tutu Službu nepoužívejte! děkuji za upozornění.

Kukucz

Osobně mám dobré zkušenosti s MiniTool Partition Wizard Home Edition (je zdarma a funguje spolehlivě), ale POZOR – opatrně, když nevíte co děláte, můžete přijít o všechna data. Prostě jen druhý odddíl zmenšíte a první (systémový) zvětšíte, aplikujete změny, počkáte na dokončení a restartujete počítač. V každém případě doporučuji předtím zálohovat data mimo upravovaný disk.