jirka F

Mám halucinace nebo si JK pozměnil profilový obrázek?

Zmodral mu obrázek a kolem hlavy má světlušky. Tak nevím jestli se mě to zdá nebo opravdu došlo k pozměnění fotky.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Halucinace možná máš.. :P
Ty světluško, to je EU. Tohle jeden z JK profilů, kde ZROVNA propaguje amerikanismus a EU, čili kde zrovna píše proEU a proUSA.

Další odpovědi
Rokio

Nemáš halucinace. JežíšKristus si skutečně změnil profilový obrázek.