Marek1979

Je adekvátní cena Kč 6.500 za výměnu brzdových destiček s kotoučem na všech kolech?

Mam GOLF 5 a v autoservisu mi menili brzdove desticky s kotouceme na vsech kolech

Dobry den, mam GOLF 5 a v autoservisu mi menili brzdove desticky s kotouceme na vsech kolech. Dohromady si vzali 6500KČ i s praci. Otazka zni zda je cena adekvatni. Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
aliendrone

Na tohle se nedá odpovědět, protože nevíme jaké kotouče a destičky ti tam dali. Pokud to byla druhovýroba, tak tě natáhli, podkud to byly např. sporťáky od Bremba, tak to máš v podstatě zadarmo.

Další odpovědi
df

Je to běžná cena

mosoj

Běžná cena.

Počítej cca:

kotouče 4× 1000 Kč

Většinou i „originální“ díly jsou druhovýroba!!!!! ale předražená.
destičky 2× 600

práce 2× 600

= 6400 Kč

Tak nějak!

Ušel ventil

Aliendrone -nedělej z mravence velblouda ,Brembo koupí pod 400/kus,ale kdo by mu tam dával sportáky od Bremba ?

Samozřejmě tam dostal druhovýrobu když ani nepíše značku , ale i tak koupí
Brembo pod 400 za kus – https://www.mro­auto.cz/tecdoc-produkt/41669-brzdovy-kotouc-brembo-08-7165-75/?gclid=EAI­aIQobChMIvtHc-uGt2wIVQpSyCh21LQW3­EAQYAiABEgIof­vD_BwE

aliendrone

Ušel ventil >>> Jenže to na co odkazuješ je standard, nikoliv sportovní kotouče. Až najdeš SPORŤÁKY od Bremba za 400Kč/kus, potom smeknu. Jinak pozorněji čti – nikde nepíšu standard Brembo, takže nechápu vůbec, kde jsi k tomu přišel.

Jinak pro zajímavost, kolik stojí sada 2 kotouče + 4 destičky druhovýroba.
https://www.pietro-eshop.cz/kata­log/cz/levne-autodily/brzdy/pro­dukt/brzdy-kotouce-a-desky-zadni-vw-golf-v-5-vi-6-plus-eos?gclid=EAI­aIQobChMIjun8vMGt2wI­VE-AbCh3k9wJMEAQY­AiABEgKIbPD_BwE

Ušel ventil

Píšu nahoře ,asi jsi přehlídl,
Kdo by mu tam dával sportáky ? to by musel být totalní magor.

aliendrone

No a v tom to je – NEVÍME! Tudíž je pro co nejlepší odpověď dobré zahrnout např. i přepoklad, že si je tazatel SÁM odsouhlasil (např. se nechal ukecat „na lepší“) Proto považuji za nezbytné rozsah odpovědi přizpůsobit zadání otázky.