HeroSciHamst

Mám gamepad Media Tech Corsair II (MT1507), a nefunguje mi R1 a R2

V analog modu funguje vše až na zmíněné R1 a R2 a bez analog módu je druhý joystick předělaný na tlačítka(dám ho doleva, ukáže se že jsem zmáčkl 4) a jinak pořád nefunguje R1 a R2
Popis chyb:
Analog: nefunkční R1 a R2
Non – Analog: Nefunkční R1 a R2 + druhý joystick(
vlevo-4
vpravo-2
nahoru-1
dolu-3
)
Doplňuji:
Bohužel, x360ce už jsem zkoušel, a právě TAM byly ty chyby

Odpovědi
whitinger

Vzhledem k ne přilíš známému výrobci ovladače bych tipoval, že se jedná o problém způsobený nekompatibilitou ovladače s danou hrou. Jinými slovy výrobci her mají smlouvy s velkými výrobci gamepadů, které podporují ve svých hrách za nemalé peníze. Ty ostatní prostě podporované nejsou. Dá se to řešit programem x360ce, který se vloží do složky se hrou, následně se vytvoří konfigurační soubory programu – namapují se tlačítka (i s programem dohromady 3 soubory ve složce se hrou, velké v jednotkách MB), nastavení se uloží, program vypne. Normálně spustíte hru a ovladač by měl fungovat, jak má. Předpokládám, že se jedná o hry typu FIFA, DiRT ap.?

Zdroj: http://code.go­ogle.com/p/x360c­e/downloads/list