sparta10

Mam Forda Fiestu r.v 1997, nejde mi teplo, vzduch fouká bez problému ale netopí. Prosím poradte

Nejlepší odpověď
janek66

Je potřeba zkontrolovat jestli funguje ovládání ventilu teplé vody,je topení správně odvzdušněno a dost vody v systému.Při běžícím zahřátém motoru pustit ventil topení naplno a šáhnout na hadice vedoucí k topení.Budou li studené-nefunkční ventil.Budou teplé-nějaký problém v ovládání klapek topení,případně zanesený radiátor topení rzí a vodním kamenem.
Ale těžko radit jen tak na dálku.