mám firefox 7 a už mě dost štve s častými chybnými hlášky a každý den minimálně dvakrát mi celý spadne

a musím restartovat notebook. Poradíte nějaký jiný prohlížeč, který bude hodně firefoxu podobný? (nechci IE)

Nejlepší odpověď
Deli

Google Chrom, není špatný.

Další odpovědi
led

Každý prehliadač je dobrý na niečo iné.
Pracujem prakticky s Firefoxom, Google Chromom i s Operou. Systém využíva IE.
Chrome má výhodu hlavne pri inojazyčných stránkach svojim rýchlym prekladom (málokto z nás pozná arabské výšivkové písmo, čínsku a japonskú rozsypanú ryžu, mladí azbuku).
Opera je dobrá pri práci s RSS, prípadne poštou. Firefox je dobrý na bežnú prácu.

casey

firefox mi taky padal, ale az kdyz jsem ho nabusil spoustou rozsireni a doplnku. V zakladni verzi, nebo s par doplnky problem nebyl. Osobne pouzivam operu a nemohu si ji vynachvalit. Chrome je celkem rychly, ale nejak mi neprirostl. Asi je to na zvyku.