Mám externí čtečku karet, po vložení se objeví v zařízení s vyměnitelným zařízením, ale nemůžu otevřít soubory. Čím to?

Dělám to pokaždé, když chci z karty zkopírovat fotky, ale dnes jak když utne. čtečku PC najde, ale kliknu-li na vyměnitelný disk (I), ukáže se, vložte disk!

Nejlepší odpověď
gecco

O jaké soubory jde? A co ti to píše?
A když je zkopíruješ na disk – jdou otevřít?
_________
Zkus:

  • vyndat a znovu zandat kartu do čtečky (a čtečku do USB)
  • jinej USB
  • restart

Další odpovědi
ReHu

Je to jen technika. Za chvíli to může šlapat. Také občas bojuju a pak akci odložím a jde to 🙂.

zjentek

jen pro informaci: tohle mně u jedný mikro SD zrovna dělá taky, už jsem ji vyndával a zandaval do tý čtečky x krát a nic- ve třech mašinách a celkem v desíti USB nic ..a taky by mě to zajímalo ;q

Luxx

to bude tím horkem… ;)

anonym

gecco, vše, jak píšeš, jsem udělal. ☹

jáára

Tak to bude asi RAW, ne? Pokud tam máš důležité fotky zkusit Recuva.
Kartičky já obnovovat neumím, spíš se zabývám obnovou dat z mechanických HDD. Někdo poradí…