Leon

Mám exekuci na plat,ale pracuji v zahraničí.Jakým způsobem postupuje exekutor v takovémto případě?

Pracoval jsem u firmy,která působí v několika zemích mj. i v ČR.Na žádost zaměstnavatele jsem přešel na pobočku do Rakouska.Nyní mám Rakouskou prac.smlouvu a v Rakousku vedený účet na kterými mi chodí výplata (v euro).Exeku­torský úřad poslal exekuci na můj plat na centrálu firmy do ČR.O exekuci jsem byl informován od zaměstnavatele,kte­rý mi nemůže v ČR nic strhávat,ale chystá se exekutora informovat,kde pracuji.Může může mi být provedena exekuce na plat v zahraničí?A jaký by byl postup exekutora,zvláště převod peněz v mezinár.styku a odlišnost měny mezi oběma zeměmi.

Nejlepší odpověď
ReHu

Doporučuji DaS.

http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm