xmax

Mám dvé různé živnosti, ale jen jedno IČO, musím rozepisovat faktury na každou živnost zvlašť, nebo ne?

Odpovědi
Drap

Nemusíš. Vše to je jedna firma

nyjono

Je to tak, jak píše Drap.
Mám několik různých zdrojů příjmů, ale pořád jsem ta jedna firma, jeden člověk s jedním IČO 🙂

Jiří Bohumil

Nemusíš, faktury vystavuješ na IČO. Veškeré příjmy (i výdaje) jdou rovněž na IČO, ze všech činností (živností). Rovněž tak potom ze všeho dohromady odvádíš daně. Pouze, pro svou potřebu, jsem si vždy vedl záznam pro všechny mé jednotlivé činnosti (živnosti).