Avatar uživatele
anonym

Mám dvě kamarádky 1. je na gymnáziu a 2. na SOU ..ta co je na gymnáziu opovrhuje tou 2. jen k vůli vzdělání SOU proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Asi je názoru, že SOU vzdělání je něco méně. Pokud se z gymnázia nedostane na vysokou tak možná zůstane nějaký čas na úřadě práce a ta z SOU si najde práci snáz, protože má praktické dovednosti získané z předmětu Odborný výcvik.

Já se taky nejdříve vyučil a pak jsem šel na průmyslovku, takže středoškolské vzdělání mám taky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Protože je hloupá a přízemní,prominte mi ty výrazy,ale myslím si,že sebevyšší vzdělání nikoho neopravnuje k tomu,aby pohrdal tím druhým.Ten méně vzdělaný člověk může být kolikrát mnohem kvalitnější osobnost,s lepší průpravou do života.
Navíc ty víš proč s oběma kamarádíš,a možná ty rozdíly ted nejsou vidět,ale možná časem…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Možná se ta z gymnázia cítí a cítila z nějakého důvodu nedoceňovaná, nebo přehlížená, tak hledá jakoukoliv záminku, aby ukázala, že je v něčem lepší, než někdo jiný. Je smutné, že si povětšinou neumíme své vnitřní problémy řešit jinak, než ubližováním ostatním… Nebo mě napadá, že by v tom mohla hrát roli žárlivost…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek