turite

mám dvd recorder Panasonic DMR-EX77 jak vložit kód který se mi ukazuje na obrazovcePředem děkuji Vilím Radoslav

Doplňuji:
Tak jinak. Dám vypálit film na DVD-R v neru a recordér mně ho přehraje, ale to samé udělám Na DVD-RW a recordé mně hlásí že není kompatibilní. Neví co stím.

Nejlepší odpověď
Jikra

Málo informací!Jaký kód?Dětský zámek?Co to píše?
Mám 2 DVD HDD rec.Panasonic a na obrazovce to po mě nikdy žádný kódy pro zprovoznění nechtělo.Jedině jestli nejde o hlášení poruch a jiných neobvyklých událostí.V tom případě dle návodu zjistit co kód znamená a buď resetovat a nebo navštívit servis.
Doplňuji:
Mě se něco takového přihodilo před 6léty že se mi DVD-RW také nějak zablokovalo a zaboha to nešlo otevřít a přehrát tak jsem to tenkrát vyřešil tak že disk skončil v popelnici a RWečkům se od té doby vyhýbám jak čert kříži.

Další odpovědi
emba5

Pravděpodobně pomůže reset továrního nastavení- výchozí nastavení v návodu v odkazu str 68.

Zdroj: http://tda.pa­nasonic-europe-service.com/doc­s/2z4ecc0409z3z24f4­6z6373z706466z21z695fe73­f4aebdead96ad28b9a2­40401b3ddfce7e/tsn2/da­ta/ALL/DMREX77/O­I/785232/rqt8865-1r.pdf