Simeys Šimek

mám dva dotazy 1.jak by tomu bylo, kdyby se kupující zavázal smluvně k přepisu auta a převzal na sebe veške

Dobrý den, mám dva dotazy 1.jak by tomu bylo, kdyby se kupující zavázal smluvně k přepisu auta a převzal na sebe veškeru zodpovědnost včetně případných sankcí pokut za nedodržení deseti dennímu termín přepisu 2. Nabití platnosti kupní smlouvy v den přepisu kupujícího. Děkuji za info Email simekvip@seznam.cz Jiří Š

Odpovědi
Drap

Pokud by nastal nějaký problém, a kupující auto nepřepsal a nechtěl to udělat, tak by o celém sporu musel rozhodnout soud.

Kryšpín

Zkušenost zní je to riziko většinou jsou problémy