fox.

Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě „práce“ agentky/špiona : (dávám přednos

Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě „práce“ agentky/špiona : (dávám přednost: práci v terenu (zahraničí), možnosti nosit zbraň.. – jistě jsmte všichni alespoň jendou viděli Jamese Bonda – tato práci by byla ta pravá – nemohli byste mi poradit nějakou „tajnou službu“? (v Americe např.: CIA a FBI (+ str. popis) ) + jaké školy a znalosti? (jsem žena)

Odpovědi
huxa

zeptej se na pracáku, tam toho ví hodně :)

Hlada

Jestli už máš maturitu, tak se zkus přihlásit na Policejní akademii. Není jednoduché se tam dostat. Civilistů berou málo. Snadnější vstup bys měla, kdybys už sloužila u policie. Přijímačky k policii se skládají z psychotestů, testu fyzické zdatnosti a pohovoru. Jestli ještě maturitu nemáš, můžeš začít na Vojenské střední škole a pokračovat na Vojenskou akademii.

Zdroj: http://www.po­lac.cz/

Tom20

No nevim,ale realita a film je docela rozdíl a jen tak se na tu práci někdo nedostane.To neber jako rejpání.

venkovan

Na to, že chceš být špiónkou, tak moc inteligence nemáš, když se ptáš na internetu, jak se k této práci dostat. Zřetelně ti schází samostatnost a dovednost si vyhledat dostupné informace – takže pokud na sobě nezačneš pracovat, tak to vidím jedině na šmírování v obchodních domech.
Takže se polepši – vše máš před sebou.