Avatar uživatele
fox.

Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě „práce“ agentky/špiona : (dávám přednos

Mám dotaz: Přemýšlím o budoucí práci a nedávno jsem viděla film Salt, zaujala mě „práce“ agentky/špiona : (dávám přednost: práci v terenu (zahraničí), možnosti nosit zbraň.. – jistě jsmte všichni alespoň jendou viděli Jamese Bonda – tato práci by byla ta pravá – nemohli byste mi poradit nějakou „tajnou službu“? (v Americe např.: CIA a FBI (+ str. popis) ) + jaké školy a znalosti? (jsem žena)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tom20 před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

zeptej se na pracáku, tam toho ví hodně :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Jestli už máš maturitu, tak se zkus přihlásit na Policejní akademii. Není jednoduché se tam dostat. Civilistů berou málo. Snadnější vstup bys měla, kdybys už sloužila u policie. Přijímačky k policii se skládají z psychotestů, testu fyzické zdatnosti a pohovoru. Jestli ještě maturitu nemáš, můžeš začít na Vojenské střední škole a pokračovat na Vojenskou akademii.

Zdroj: http://www.po­lac.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

No nevim,ale realita a film je docela rozdíl a jen tak se na tu práci někdo nedostane.To neber jako rejpání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na to, že chceš být špiónkou, tak moc inteligence nemáš, když se ptáš na internetu, jak se k této práci dostat. Zřetelně ti schází samostatnost a dovednost si vyhledat dostupné informace – takže pokud na sobě nezačneš pracovat, tak to vidím jedině na šmírování v obchodních domech.
Takže se polepši – vše máš před sebou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek