varg

Poradíte, jak se zbavit reklamy?

nikde v nastaveni ale nemuzu najit, jak zaridit, aby se mi nezobrazovaly. Nevite prosim vas nekdo. jak to mam udelat aby se mi prestaly ukazovat????!!!!! Strasne me to otravuje porad to vykrizkovavat atd…Diky za radu, mejte se.....

mam dotaz porad mi vyjizdeji v notasu same reklamy ze ani pres ne nevydim na obsah ktery mam prave nacteny.

Nejlepší odpověď
anonym

Klikal jsi na nesmysly anebo instaloval co neměl.
Zkus Adblock plus:
http://adbloc­k.dajbych.net/

Další odpovědi
anonym

Nainstaluj si Adblock.

Mravenec

Jugar to řekl přesně. Tohle se většinou děje když děláš „co nemáš“.
Stáhni Adblock, ten pomáhá.. 🙂

Human

Asi máš v PC nejaký adware, vyskúšaj AdwCleaner (spustiť, Scan, Clean a hotovo). Ak myslíš reklamy, ktoré sú reálne na webstránkach, tak potom AdBlock Plus.

štamgast

Adblock.