robosobo

Mám dotaz o schématech.Po­můžete?

Dobrý den.Mám menší(možná i větší)dotaz o shcématec na mobil.
Dá se v mobilu LG GS290 Cookie Fresh otevřít formát .nth ?Chtěl bych si tam totiž přetáhnout přes USB schéma ale nevím jestli to pojede pokud ne tak není náhodou aplikace na otvírání tohoto formátu?Děkuji robosobo

Nejlepší odpověď
www

Stáhni to tam a uvidíš. Zlikvidoval to snad můžeš vždycky, né?
Dál nevím, ten mobil neznám.

Další odpovědi
Dan4815

Za stáhnutí nic nedáš. Je to dotykový mobil, a myslím že příponu .nth umí. 😉