Domas99

Mám dotaz když mi z ničeho nic vypne obraz na notebooku ale všechno jede jen obraz ne v čem je tedy problém?

Mám dotaz když mi z ničeho nic vypne obraz na notebooku ale vsechno jede jen obraz ne a když ho resttartuji tak jede bez problémů … Včem je problém?

Odpovědi
Melkor

Asi v grafické kartě nebo v monitoru. Nebo možná v softwaru, v krajní nouzi reinstaluj operační systém, když to nepůjde pak bude problém pravděpodobně v grafické kartě nebo v monitoru.