roxy52

Mám doma tu věc proti komárům, jak se strká do elektriky.

Bohužel už bez obalu,tedy bez návodu.Myslíte,že to je škodlivý jen pro ty komáry a že to nevadí jiným domácím zvířatům ??Bojím se ,aby ráno, krom komárů,neležel i andulák.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neboj, krom manželky a syna mám doma ještě tři kočky a aduláka a žádnému z nich to neuškodilo. Bohužel někdy ani těm komárům.

Další odpovědi
PostApMan

Mám to asi 10cm od hlavy a žiju. Dalších 100cm (+/-) od této „věci proti komárům“ mám dva potkany, žijou a to to používám už 3 měsíce.

PS.: Ale říká se že potkani přežijou i atomový výbuch, takže neručím.

panenka

Nemusíš se vůbec bát že by se když dáš Reid do zásuvky něco tvému andulákovy stalo.Já mám doma taky andulku už rok Reid mám zaplí v místnosti kde jí míváme a nic se jí nestalo.

HOMER

Jestli chceš mít přes noc otevřené okno a nemáš v něm síťku tak to nech,nemělo by se nic stát,jinak myslím,že hodina bohatě stačí…

anonym

Není to vůči komárům příliš kruťácké?