Jindri

mam doma dva starozitne telefony, a potrebovala bych zjistit jejich hodnotu, na internetu nemuzu nic najit.

K odhadci se zatim nechystam, jelikoz ziji v zahranici a nevim kam zajit, a jeste neumim tak dobre rec, dekuji, bohuzel nevim jak se zde priklada foto, dekuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je napsáno jak se foto vkládá už to tu bylo x krát

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mohu-vlozit-obrazek-do-nadapenny-com-existuje-nejaky-cesky-navod

Další odpovědi
Drap

Zajdi k nějakému starožitníkovi. Starožitnosti jsou všude ve světě.