samanta

MAM dohodu o praci a nejsem osvč.

Potřebuji udělat přiznaní daní za 2010,ale mam jen dohodu o práci s podpisem bez razítka.Jelikož jsem pracoval pro soukromou osobu. jako další příjem mám pronajem os-vozu též v pronájmu také soukromé osobě.Jde mi o ty razítka že je tam nemám. Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud to podléhá zdanění,udělejte daňové přiznání, na daňovém přiznání podepíšete že údaje jsou pravdivé a hotovo.

Na dohodu o provedení práce pro jinou firmu živnost nepotřebujete ale jak je to s tím pronájmem bohužel nevím. Pokud si to ten komu to auto pronajímáte dává do nákladů tak je s tím potřeba něco dělat. Člověk nikdy neví.