Rokio

Mám dobré známky? Jsem v maturitním ročníku na obchodní akademii.

angličtina – 3,6
čeština – 2,9
ekonomie – 2,3
ekonomika – 2
finance a daně – 1,4
informační technologie – 1
matematika – 3
právo – 1,7
seminář společenskovědní – 1
účetnictví – 4

Nejlepší odpověď
Lamalam

Hezká 4 z účetnictví. Zřejmě je to na obchodní akademii pouze okrajový předmět.

Další odpovědi
da ny

Docela bída,
jazyky nic moc (hlavně jestli ovládáš alespoň pravopis:-)), ekonomie, matemetika..... Záleží na tom, co chceš dělat dál. Na prodavače to bude stačit ;)
V praxi bude stejně všechno jinak, jen ti dá víc práce, než se zaučíš
Na VŠ budeš muset hodně přitlačit v AJ a M (to je síto) :D

Drap

Žádná velká sláva.

e1232851@trb

v životě na známkách vůůůůůůůůůůůbec nezáleží, všechno je hlavně o kontaktech a nebo o štěstí 😉

Mc Merkurion

… asi bude chyba v tomto: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-dostatecne-se-ucit-hodinu-denne-pro-prumerneho-studenta-stredne-tezke-stredni-skoly >>> na obchodce matiku za tři a účetnictví za čtyři, to tedy žádná sláva není … ale říká se, není důležité vyhrát, ale zůčastnit se … matura buď je anebo není, za kolik je věc druhá …

ivzez

To nelze posoudit.
Zatímco pro jednoho to mohou být známky hrozné (flákal se),
pro druhého to může být vynikající výsledek, např. po dlouhodobé nemoci, apod.