láďa1

Mám dobře zapojený routr?

Mám na jeden routr-AM 0751500V,zapojeny 2 pc.Nehadají se spolu počítače?Jinak není nic vidět jen je nněkdy rychlost netu menší!
Doplňuji:
Model routru-DI 524,velkými písmeny D-LINK.

Nejlepší odpověď
casey

Routery maji jeden vstup urceny k modemu a nekolik vystupu na pripojeni pc. Obsahuji dhcp server, ktery interne prideluje ip adresy jednotlivym pc a vi, ktere packety dat kteremu pc priradit. Hadat se nebudou.
Nevime ovsem jaky model routeru mas, nebot oznaceni v otazce je oznaceni zdroje (zrejme od nejakeho routeru dlink)
Doplňuji:
Blize ke zdroji je vstup oznaceny wan pro pripojeni modemu, zbyle 4 jsou vystupy pro jednotlive pc. Jestli nemas manual, tak tady je:
http://www.che­apernet.cz/_me­dia/navody/di-524_cz.pdf