huxa

Mám do autoškoly potvrzení o zdravotní způsobilosti, vše podepsáno od doktora, akorát se ještě dívám, že také na

přihlášce to mají a chtějí další doktorův podpis, musím jim ho také sehnat? Např. v autoškole v Praze jim stačí pouze to potvrzení o zdrav. způsobilosti…

A ještě-jak probíhá teoretické „vyučování“ v autoškole? Tam se lidé dívají na filmy od besipu? :) A jsou tam všichni řidiči dohromady, nebo rozdělené dle skupin?
Doplňuji:
aramah-ano, u nás také tak nějak by to mělo trvat :)

Odpovědi
autacek

Potvrzení stačí zpravidla přicvaknout jako přílohu přihlášky.

V teorii se učí předpisy (zákony, vyhlášky), něco málo z techniky a zdravovědy. Též byste se měli dozvědět teoretické základy, než půjdete na jízdy.

aramah

Příspěvek smazán administrátorem.