majkyk

mám dluh u jiné banky.Lze udělat sloučení uvěru u Vaší banky a vše tím zaplatit?Jsem Vaším klientem

Nejlepší odpověď
gecco

Obecně řečeno ano…
Ale samozřejmě to závisí na mnoha okolnostech (výše dluhu/ů, tvé příjmy, tvá bonita, jsi/nejsi delikventní dlužník, případné ručení [ručitel, spoludlužník, majetek…])…
Každopádně počítej s tím, že banky nejsou charitativní organizace a jejich služby vždycky (za)platíš…
😉
Ale – proč se ptáš nás (bez jakýchkoli podrobností) a ne „své banky“???

Další odpovědi
Děda Louda

To nepůjde. Žádnou banku nemám, natož klienty.

Emefej

Zeptej se raději ve své bance. Za mě osobně zní odpověď ano.