Mam dlouhodobe deprese ktere obcas tezko zvladam, v jakem pripade by mel clovek podstoupit hospitalizaci?

Je nejaka moznost jit si nekam pod dohled takzvane odpocinout a nabrat sily? Vim ze by mi pomohli i tri dny,ale taky nevim zda se mi tam nevysmeji. Nevite nekdo jak to chodi? doporucite neco?

Nejlepší odpověď
petka

Já nevím, jak to chodí,ale myslím si,že spatne zvladana deprese je dostatecnym duvodem navstivit lekare ci psychologa.Nikdo by se vam vysmat nemel!Sam lekar by mel dokazat urcit,zda je vas stav na hospitalizaci nebo jinou lecbu.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že pouze na doporučení svého lékaře. Požádat ho, myslím že bez problémů vyhoví

kropitko

Pokud se budete cítit doopravdy hodně špatně, tak si klidně zavolejte záchranku. Jinak stačí doporučení obv. lékaře. Nebo si zajděte rovnou do nemocnice.

mosoj

Sám-a to nezvládnete. K praktickému lékaři nechoďte on Vás stejně léčit nebude a pošle vás k odbornému. Protože je v české společnosti stále zakořeněn názor že psychiatr je něco jiného (určitě špatného) než ostatní lékaři, doporučuji se objednat přímo u něj a je lepší když to praktický lékař neví ! Dál se řídit podle pokynů psychiatra. On neudělá nic s čím nebudete souhlasit.
V době kdy nám chcípala fabrika jsem také nějaký čas využíval služeb tohoto lékaře ( byla to bývalá primářka psychiatrie).
Nejen že mně pomohla, ale pomohla všem.
Když odcházela do důchodu byla plná čekárna bývalých pacientů a pacientek s kyticemi !!!! Kde toto lze vidět ??? To mluví samo za sebe.

Jenom doplňuji, k žádnému!! odbornému lékaři doporučení od praktického nepotřebujete !!!
Najděte si ve svém okolí nejbližší ordinaci psychiatra a objednejte se.