Lgee

Mám divný názor na děti?

když se narodí nové malé dítě tak mi nepřijde jako jediné zvíře roztomilé, ale snad všechny zvířata od kočky po žirafu mi přijdou jako mládata roztomilé

Odpovědi
Smackdown

Nejde srovnávat děti se zvířátky.

Altair-AC

Je pravda ,že lidské dítko neni tak roztomilé jak jiní živočichové

zjentek

Názor je v pořádku, ale jestli tě máma olizovala, nebo baštila výkaly, tak to musíš hlásit.

dubraro

1/ Lidská ani zvířecí mláďata nejsou bezprostředně po narození nijak krásná. Počkej pár měsíců.
2/ U mužů nevznikají „rodičovské pudy“ hned po narození dítěte, ale až když je dítě schopno nějak komunikovat.

lota

Každý má svůj názor, těžko hodnotit, zda je jiný divný. Mě miminka roztomilá přijdou, ale těsně po narození asi fakt moc ne.