kulichmulich

Mám divné představy…

Ahoj, vím že tato otázka patří jinam, ale potřebuji rychlou odpověd´.
Jsem bisexual a líbí se mi jeden kámoš. Ale ted´si v myšlenkách představuju jak mam sex s jeho tátou a bratrem a on stojí opodál. Je to normální?

Odpovědi
zjentek

nevím, ale mám radu, jak si ty představy trochu zpestřit- zeptej se kámoše, jestli má nějaké strejdy a bratrance ,)

anonym

Není.

gumiczud

Jestli jsi nenormální tak je.

Hamon

Co je normální… Pro každého něco jiného. Pokud neděláš nic proti vůli a zájmům druhých, do tvých představ nikomu nic není.
Mimochodem, ti, kteří nejvíc moralizují, obvykle něco skrývají.