Avatar uživatele
anonym

Mám dilema!

My,manželé,rodiče dětí, jsme pozváni ke štědrovečernímu stolu od dcery a jeji rodiny.Já jsem proto,abychom zůstali doma as polu povečeřeli a na návštěvu šli(jeli)násle­dující den,ale manželka je proti! Mám se podřídit manželce,nebo trvat na to,abychom po iks letech zůstali při večeři sami ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? dudu, aramah, iceT, Andělé, johana 56, hanny 2, Alesh, fcoop před 4512 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
WeeBear

Na Vašem místě bych určitě jela za dcerou a její rodinou.. Budete mít nejen klid od manželky, ale nebudete již ani nikam muset následující den, berte to tak. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tak takovéto pozvání se snad odmítnout nedá. To si naděláš akorát nepříjemnosti, neboť je to velké faux pas toto odmítnout. Zkrátka musíš jít, nedá se svítit! 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nevidím v tom problém. Dříve chodila na štědrý večer dcera s rodinou k nám. Dnes chodíme my se ženou k nim. Přeci jenom ať jsou vnoučata u svého stromku. Bydlíme vedle sebe. K synovi bohužel nemohu, bydlí přeci jenom dále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Barbakane,taky jsem byla zvyklá být na Štědrý večer doma,ale to u nás bývala moje mamka,dcera a syn,potom i s dcerou její manžel a jejich dcera.Když máti umřela /před 3-mi lety/a mladí si pořídili větší byt,trávíme to u nich i s rodiči a bratry zetě.Časy se mění a já to tak beru.
Doplňuji:
Máme to k nim 7 minut pěšky.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jednoznačně se barbakane přikláním k Vašemu názoru. I když jde o rodinu mám pocit, že na štědrý den má být každý doma v kruhu těch opravdu nejbližších. Návštěva až v den Božího narození bude slavnostní, v pohodě a pro hostitelku méně hektická.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsem taky patriot, zvyklý na své pohodlí, dodržujíc, že na vánoce má být člověk doma, ale pokud bych ti měl upřimě poradit, tak tentokrát se manželce podřiď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi bych se rozhodovala na základě toho, jak hodně na návštěvě bude manželka trvat. A jakou radost chce kdo komu udělat.
Buď uděláš radost manželce ty nebo manželka udělá radost tobě a půjdete k dceři 25.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek