KristovaNoha

Mám chuť na boršč, myslíte že mi do něj naplivou?

Nejlepší odpověď
Krupice

Kdo? Ne. Ach jo, tady jsou otázky. Kdy už lidé pochopí, že nejde o Rusy, ale o Putina a jeho režim?

Další odpovědi
_Bůh_

Tobě určitě

da ny

Tam, kde se tím personál „baví“, Vám naplivou do jakéhokoliv jídla.
Proč by Vám měl někdo plivat zrovna na boršč. Máte vůbec tušení, v kolika zemích se vaří boršč, včetně Ukrajiny?
Pokud chcete mít jistotu, pusťte se do vaření sám ;D
Rozdíl např. mezi ruským a ukrajinským borščem je ten, že jeden vývar je z hovězích kostí a vepřového masa. Druhý je z vepřových kostí a hovězího masa. Kolegyně z Moldávie ho dělala bez masového vývaru, hlavně nastrouhaná řepa. Srbové Vám tam mohou dát oba druhy masa a ještě klobásu. Tak si poslužte, podle chuti. 🙂