Mám bundu a chci si na ní dát nášivky ve tvaru písmen ( Mých iniciálu) .. Dopředu na prsa .. Kde se dají koupit ???

Nejlepší odpověď
hanulka11

podívej se v textilní galanterii

Další odpovědi
baghira

Kromě nášivek existuje nažehlovací papír – něco na něj vytiskneš normální inkoustovou tiskárnou (zrcadlově převráceně), vystřihneš a nažehlíš. Drží to dobře, dělal jsem tak klukům trička, a i pár vyprání přežily (ty trička).

Džuls

Ja som na také natrafila aj u nás v Kauflande, ale mali by to mať v každej galantérii.